Meist

OÜ Turmar Kate asutati 2004. a. alguses. Ettevõtte asutamise ideele andis kindlustunde juhatuse liikmete ehitusalane haridus ja pikaajaline ehitustöö kogemus. Aastad on näidanud, et meie valik on end igati õigustanud.

Ettevõtte põhitegevusalaks on mitmesuguste erinevate lame- ja viilkatuste ehitus- ja remonttööd. Kõrvalharuna tegeleme vastavalt klientide soovile ka muude ehitustöödega nagu rõdude ehitus ja remont, fassaaditööd, erinevad hüdroisoleerimistööd ning väiksemamahulised katuste ja fassaadide remonttööd. Tööde teostamisel kasutame Eestis tunnustatud ehitusmaterjale ning olles kindlad teenuse kvaliteedis, anname oma töödele vähemalt 2 aastase garantii.
Teostame töid geograafiliselt üle kogu Eesti, Tallinnast Võruni.  Suurima mahu moodustavad Tallinas ja Harjumaal tehtavad tööd. Koostööd teeme selliste suurte ehitusfirmadega nagu Astlanda Ehitus, Merko Ehitus, NCC Ehitus, Nordecon, Fund Ehitus jt. Samuti oleme osalenud projektides Rootsi ja Soome pinnal.
Meie esmaseks prioriteetideks on pakkuda kvaliteetset ja professionaalset teenust oma klientidele. Loodame seeläbi veelgi oma positsiooni Eesti turul kindlustada ning võimalusel eksportida oma teenust ka väljapoole Eestit.